Alanya Enduro Clup Hakkında

                ALEMOK
Alanya Enduro Motocross Spor Kulübü

for ENGLİSH visit end of the Page.

ALEMOK 1995 ten beri faliyet gösteren Enduro Motokross Tutkunlarının bir araya geldiği doğa sporları ve Motosiklet kulübüdür...

Yıllardır faaliyet gösteren kulübümüzün Üyeleri Guruplar halinde Her Hafta sonu zorlu patikaları, eski göç yollarını , kayalık ve taş zeminden oluşan zirve geçişlerini ve bu gibi diğer zorlu patikaları Tur güzargahı olarak kullanır.
Eğlenceli ve macera dolu turlarda ise, köy yolları, dere yatakları, toprak yollar, akıcı patikalar, Alanya'ya bağlı yaylalar yer almaktadır. Bu tür geziler, fotoğraf çekmek ve güzel bir gün geçirmek açısından çok eğlenceli ve dop dolu geçer.
Kulüp olarak Yıllardır Alanya'nın Tanıtımı için uğraşıyor, Özel etkinlikler ve Yarışlar düzenleyerek Kış Turizmine Fayda sağlamaya Çalışıyoruz. Alanya'nın Gökbel Yaylasında 2013 den itibaren düzenlemeye başladığımız Özel Yarışın serisi olan Red Arena Extreme Enduro Yarışı 2015,  Alanya'yı En iyi şekilde, Olması gerektiği gibi tanıtmış, Yurt Dışında dahi birçok Magazin ve Spor Dergisinde Alanya'nın adınınYer almasını sağlamıştır. Tabiki sadece Yabancı Basın değil, Türkiye!deki Bütün ulusal yayınlarda yerini alan etkinlik, TRT HD ,TRT 1  ve TRT HABER'de yayınlanmıştır.
  Geleceğe yönelik planlarımızda ise Alanyamızı en iyi şekilde tanıtmak, uluslar arası platformlarda yerimizi almak için çalışmalara devam etmekteyiz. Kulüp olarak HERŞEY ALANYA İÇİN SLOGANI ile yola çıktık, bu yolda 40'tan fazla Gönüllümüz ile ilerlemeye devam edeceğiz.  Alanya Enduro Motokros Kulübü hiçbir şekilde Kar amacı gütmemektedir ve hiç bir organizasyondan Kulübe Maddi olarak kazanç sağlanmamaktadır.  
Çalışarak ilerliyoruz, Şuana kadar vermiş olduğumuz bütün sözleri yerine getirmiş olamanın gururu ile , Gelecek vaad eden bir Kulüp olarak Alanya'daki ve Türkiye'deki Sporcular için Durmayacak, çalışmaya devam edeceğiz.

Ayrıca Türkiye'nin Dörtbir yanından gelen  Enduro sporu ile ilgilenen arkadaşları, Diğer illerden gelen Enduro tutkunlarınıda kendi Ailemizden biri gibi ağırlıyor, Yabancılık çekmemeleri için elimizden geleni yapıyoruz.
.


 • YARIŞLAR
 • GÖKBEL RODEO 2013
 • GÖKBEL RODEO 2014
 • RED ARENA 2015


ENGLİSH

We are professional end amateur enduro riders in ALANYA TURKEY,  Our club is located approximately 50 people ,  We are enjoying to  Enduro tours only Saturday and Sunday.  
Routes : Alanya Mountains, savannas, Plateaus, dry river beds, old villages, also sometimes going to historic enduro roads, Top of the Alanya Mountains 
All tours include a lot of fun and visuals, amazing views in the natural habitats,
When we get hungry, if we can find village restaurant, We are testing different naturel village lunch,
This is what we are doing all most every Saturday and Sunday. Some of our Club members olso going enduro tours in week days.
ORGANİZATİON EVETNS
 We are following Turkish Enduro Champion Ship Series
 Also, Some of our Club Riders Enjoying to RedBull Sea to Sky international Hard Enduro race every year.



BİKES

ALL BRANDS WE USE
 • KTM
 • HUSQVARNA,
 • HUSABERG
 • GAS GAS, 



OUR EVENTS

 •  GÖKBEL RODEO 2013

 •  GÖKBEL RODEO THE ARENA 2014

 •   RED ARENA EXTREME ENDURO EVENT 2015

Yorumlar / Comments

 1. Avatar
  Hackett 1.6.2020 15:09:00

  Son 1 haftada yüzde 15'den fazla değer kazanan Bitcoin(BTC), Türkiye'de Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu tarafından onaylanmış kurumlar aracılığıyla, kurumlar üzerindeki borsalardan alım ve satımı yapılabilir. THODEX Türkiye'de BDDK tarafından onaylanmış, en yaygın ve en bilinen kripto para alım ve satım borsasıdır. Aşağıda verilen linkten sizin için oluşturulan referans kodu ile üye olarak binde 1 civarındaki komisyon oranlarıyla bitcoin ve diğer kripto paraların alımını ve satımı

 2. Avatar
  Ahmet Ali 7.12.2015 16:45:00

  Çok İyi İnsanlar ve çok çalışan bir Takım. Allah Emeğinizi boşa çıkarmasın.

 3. Avatar
  Halil serter tut 2.9.2014 13:28:00

  öncelikle gökbel deki çalışmalarınızdan dolayı tebrik ederim sizinle tanışmak ve clubünüze üye olmak istiyorum tabi kabul ederseniz hondam vardı onu değiştirdim şimdi yeni husaberg aldım sizinle beraber olmak istiyorum ben alanyadayım sisinle nasıl iletişim kurmak istiyorum saygılarımla HALİL SERTER TUT CİĞERCİ TURAN

 4. Avatar
  Mehmet 4.1.2014 12:46:00

  Güzel açıklama olmuş, sitede on numara

Cevap Yaz / Add Comment

Gönder / Send