Image

Kumluca Super Enduro Cross 4-5 Mart March 2017 Türkish /English

Parkur Açısından Türkiye'de bir ilk özelliğini Taşıyan Etkinlik, Enduro Motocross Tutkunlarına Unutulmaz 2 gün yaşatacağa benziyor. Adrenalin ve Eğlence sporu tutkunlarını Mart ayının ilk haftası Kumluca'da Toplanacak . Kumluca Enduro Team Coming with 1km Long new race circuit. 4-5 March

Daha Öncede Kumluca Enduro Takımı Tarafından, Kumluca'da Düzenlenen Enduro Yarışları Enduro tutkunlarını bir araya getirmiş, Sporculara ve Katılımcılara eğlenceli ve adrenalin dolu iki günü yaşatmıştı. Bu sene 4-5 Mart Tarihlerinde düzenlenecek olan etkinlik, daha öncekilere hiç ama hiç benzemiyecek gibi görünüyor, Kumluca takımından aldığımız bilgilere bakılırsa, sert Kum zemin üstünde 1 km uzunlığunda, 200 metre genişliğinde yapılacak olan parkurda Süper Enduro tarzında  fakat biraz daha değişik bir organizasyon olacak gibi.
 Bütün Enduro spor camiasını beklediklerini, Güzel ve eğlenceli bir organizasyon olacağını dile getiren Kumluca Enduro Takımı, Çalışmalara hız kesmeden devam ediyor. 
4-5 Mart 2017 Kumluca

English
Kumluca Enduro Team Coming with 1km Long new race circuit., This event Will be the first in Turkey, Custom made New Race Track, Looks like Super Enduro  and beach track, Like a two-track mix. Dont miss it.
4-5 March 2017 Kumluca -Antalya -Turkey.

Yorumlar / Comments

  1. Avatar
    Hope Ezell 28.1.2023 04:10:00

    Dear alanyaenduro.com administrator, You always provide great examples and real-world applications.

Cevap Yaz / Add Comment

Gönder / Send