Image

Davraz Motosnow 2017 Davraz Kayak Merkezi 18 - 19 Şubat

2635 m zirve yüksekliği bulunan, Davraz Dağı-Karlıyayla Kış Sporları Turizm Merkezinde, 18-19 Şubat Tarihlerinde Enduro Motokros Sporcuları, Fırtına estirecek.

Türkiye'de tek olma özelliğini taşıyan Davraz MotosnowvOrganizasyonu, Enduro Motokross Tutkunlarına büyüleyici görselliği, Muhteşem Manzarası ile zevkli ve macera kokan  pistlerinde   mücadele etme olanağı sağlayacak. Sporcular Birbirlerinin yanısıra karla kaplı parkurda doğaya karşıda bir mücadele içinde olacaklar.
Aldığımız Bilgiler doğrultusunda: Gelen Sporcuların sadace yeni takılmaış lastiklerle gelmeleri istenmektedir, Organizasyon sahipleri ,Padok bölgesinde,  katılım gösteren sporcuların Motosikletlerinin lastiklerine özel olarak Davraz Motosnow için geliştirilmiş, kendi tasarımları olan çivilerin montajını yapacaklar. Sporcuların Motosikletlerindeki lastiklere herhangi bir uygulama yapmadan gelmeleri istenmektedir. Eğlenceye farklı bir bakış açısı, Davraz Motosnow Macera ve Eğlence kokan bir etkinlik olma özelliği ile sizleri bekliyor.

ENGLİSH
Davraz Motosnow 2017
Wirh amazing View on snow-capped mountains,...... it will be a spectacular organization.. Riders will fight each other and with the snowy nature.  Enjoy it. 18-19 February 2017 Davraz Ski Resort. ISPARTA.

Yorumlar / Comments

  1. Avatar
    Victoria Boudreau 28.1.2023 04:34:00

    Dear alanyaenduro.com admin, Your posts are always well-supported by facts and figures.

Cevap Yaz / Add Comment

Gönder / Send