Image

Alanya Enduro Takımı Red Bull Sea To Sky Extreme Enduro Yarışına Damgayı Vurdu.

Alanya Enduro Takımı Yarışcılarını Mücadeleyi bırakmayıp sonuna kadar bizde varız dedikleri ve Alanya'yı gururlandırdıkları için teşekkür ederiz. Alanya'nın Yiğitleri, Gizli Kalmış Kahramanları. Alanya Enduro Team Medal Winners at RedBull Sea to Sky Extreme Enduro Event 2016

ULUSLAR ARASI RED BULL SEA TO SKY DENİZDEN GÖKYÜZÜNE EXTREME ENDURO YARIŞI 6-7-8 EKİM 2016 Yarışı Kemer'de Yapıldı.  


Uluslar Arası ve Türk Yarışcı olmak üzere Toplam 230 Yarışcının Katıldığı, 3 Gün Boyunca süren, Dünyanın en zorlu 6 Yarışı içinde yer alan Red Bull Sea to Sky Extreme Enduro organizasyonu Üçüncü gün En zorlu ve uzun Dağ yarışı ile son buldu. Birinci Gün Palj Yarışı elemeleri Yapıldı, İkinci Gün Orman Yarışı Sıralama Etapları ile devam etti, Üçüncü gün Dağ yarışı ile Final Yapan Extreme Enduro Yarışını Sadece İki Türk Yarışcı Tamamlayabildi, Kemer'den Yarışa Katılan Bayram Uysal ve Alanya Enduro Motocross Takımı adına Alanyamızı Temsil eden Yunus Mor. Her iki Türk Yarışcıda Altın Madalyayı hak ederek, Ülkemizi ve Temsil ettikleri Bölgeyi Uluslar Arası Arenada Tanıtdı.. Genelde 25 Yarışcı Zirveye ulaşıp Yarışı Bitirebildi.

 

Böylesine zorlu 3 gün süren bir mücadelede en zirvede bir Alanyalı Yarışcınında olması bizleri gururlandırdı.Alanya Enduro Motocross Takımı Adına 3 günlük mücadelede ter döken Yarışcılarımız Yarışdan önce Çok Çalıştılar,  Pes Etmediler ve sonuç olarakta Karşılığını aldılar.

Alanya Enduro Takımından Uluslar Arası Red Bull Sea To Sky Extreme Enduro Yarışında Mücadeleyi Bırakmayıp Dereceye Giren Sporcularımız.
YUNUS MOR - ALTIN MADALYA
ÖZCAN KURT - GÜMÜŞ MADALYA
MUHAMMET ALİ YÜKSEL - GÜMÜŞ MADALYA
ÖMER SALMAZ - GÜMÜŞ MADALYA
ŞÜKRÜ ÖZEN - GÜMÜŞ MADALYA
MUSTAFA ALTIOK - GÜMÜŞ MADALYA
HIDIR AKÇOCUK - GÜMÜŞ MADALYA
FATİH YILMAZ - BRONZ MADALYA
TALHA KALAN - BRONZ - MADALYA
MEHMET ÇETİN - BRONZ MADALYA
YAKUP ATA - BRONZ MADALYA
HÜSEYİN DOĞAN - BRONZ MADALYA

ENGİN ÇORUH - MOTOSİKLET ARIZASI NEDENİ İLE BIRAKTI.
EROL SÖĞÜT - DEBRİYAJ ARIZASI YÜZÜNDEN BIRAKTI.Yorumlar / Comments

  1. Avatar
    Benjamin Wentz 28.1.2023 02:45:00

    To the alanyaenduro.com owner, Your posts are always well researched and well written.

Cevap Yaz / Add Comment

Gönder / Send